Resultat / Ekonomisk rådgivning

Råd och tips som kan hjälpa dig att ta nästa steg som företagare.

Ekonomisk rådgivning

Under en ekonomisk rådgivning går vi igenom din företagshistoria, redovisade resultat, lönsamheten och dina framtidsplaner. Som kund hos oss får du oftast kontakt med en person som lär känna dig väl längs resans gång, vilket är en styrka när vi ska ge dig råd och tips kring framtida beslut.

Camilla Blombäck

  • Auktoriserad redovisningskonsult
  • Vintercampande utförsåkare
  • Kan konsten att njuta av god mat
0911-23 22 42, 070-258 57 85 camilla.blomback@resultatrevision.se
Camilla Blombäck

Daniel Svensson

  • Auktoriserad redovisningskonsult
  • Hockeymålis från Örebro
  • Brinner för digitalisering
daniel.svensson@resultatrevision.se
Daniel Svensson

Jenny Nilsson

  • Auktoriserad redovisningskonsult
  • Drömmer detaljerade drömmar
  • Tackar aldrig nej till bubbel
070-343 88 38 jenny.nilsson@resultatrevision.se
Jenny Nilsson

Björn Lindblom

  • Redovisningskonsult
  • Äger matchställ från alla Piteås fotbollsklubbar
  • Har erfarenhet av hundtricket
073-026 06 65 bjorn.lindblom@resultatrevision.se
Björn Lindblom

Emma Linneruth

  • Redovisningskonsult
  • Kontorets träningsguru
  • En fena på matlagning, helst italienskt
070-369 12 96 emma.linneruth@resultatrevision.se
Emma Linneruth

Daniel Olofsson

  • Auktoriserad revisor
  • Västerbottning och f.d hockeyspelare
  • Hjärtat klappar för Piteå hockey
070-697 52 85 daniel.olofsson@resultatrevision.se
Daniel Olofsson

Gunilla Segerstedt

  • Godkänd revisor
  • Kontorets mest strukturerade
  • Har en fäbless för styrdans och Gerhard Butler
070-570 90 02 gunilla.segerstedt@resultatrevision.se
Gunilla Segerstedt

Lars Lundqvist

  • Senior Advisor
  • Golfspelare som gillar att resa
  • Uppskattar goda viner
0911-23 22 44, 070-511 00 48 lars.lundqvist@resultatrevision.se
Lars Lundqvist

Boo Ceder

  • Godkänd revisor
  • Rutinerad stavgångare
  • Kombinerar gärna Champions League och falukorv
070-630 60 05 boo.ceder@resultatrevision.se
Boo Ceder

Läs mer om våra tjänster