Resultat / Kontakta oss

På Resultat jobbar tretton siffernördar och lika många personligheter.

Kontakta oss

Att du som kund och företagare har förtroende för oss tycker vi är otroligt viktigt. På Resultat jobbar tretton revisorer och redovisningskonsulter – alla experter på olika områden. Du kan antingen vända dig till någon av oss direkt, eller höra av dig till vår växel så hjälper vi dig vidare.

 

0911 – 23 22 40

Industrigatan 44, 941 47 Piteå

Vi på Resultat

Boo Ceder

Boo Ceder

  • Godkänd revisor
  • Rutinerad stavgångare
  • Kombinerar gärna Champions League och falukorv
070-630 60 05 boo.ceder@resultatrevision.se
Gunilla Segerstedt

Gunilla Segerstedt

  • Godkänd revisor
  • Kontorets mest strukturerade
  • Har en fäbless för styrdans och Gerhard Butler
070-570 90 02 gunilla.segerstedt@resultatrevision.se
Daniel Olofsson

Daniel Olofsson

  • Auktoriserad revisor
  • Västerbottning och f.d hockeyspelare
  • Hjärtat klappar för Piteå hockey
070-697 52 85 daniel.olofsson@resultatrevision.se
Emma Linneruth

Emma Linneruth

  • Auktoriserad revisor
  • Kontorets träningsguru
  • En fena på matlagning, helst italienskt
070-369 12 96 emma.linneruth@resultatrevision.se
Björn Lindblom

Björn Lindblom

  • Redovisningskonsult
  • Äger matchställ från alla Piteås fotbollsklubbar
  • Har erfarenhet av hundtricket
073-026 06 65 bjorn.lindblom@resultatrevision.se
Jenny Nilsson

Jenny Nilsson

  • Auktoriserad redovisningskonsult
  • Drömmer detaljerade drömmar
  • Tackar aldrig nej till bubbel
070-343 88 38 jenny.nilsson@resultatrevision.se
Daniel Svensson

Daniel Svensson

  • Auktoriserad redovisningskonsult
  • Hockeymålis från Örebro
  • Brinner för digitalisering
070-390 63 60 daniel.svensson@resultatrevision.se
Camilla Blombäck

Camilla Blombäck

  • Auktoriserad redovisningskonsult
  • Vintercampande utförsåkare
  • Kan konsten att njuta av god mat
0911-23 22 42, 070-258 57 85 camilla.blomback@resultatrevision.se
Charlotte Ceder Öhlund

Charlotte Ceder Öhlund

  • Redovisningskonsult
  • Värderar tid med familjen högt och tankar energi i löpningen
070-580 64 69 charlotte.ceder-ohlund@resultatrevision.se
Hasse Wikström

Hasse Wikström

  • Kamrér
  • Lyssnar gärna på Maratonpodden
  • Sveriges mest analoga kamrér
070-2825457 hasse@ohmy.co
Sanna Magnusson

Sanna Magnusson

  • Redovisningskonsult
  • Kontorets padelproffs
076-8044564 sanna.magnusson@resultatrevision.se
Sofia Åkerlund

Sofia Åkerlund

  • Redovisningskonsult
  • Husvagnsrenoverande Pitholmare
070-289 52 71 sofia.akerlund@resultatrevision.se
Lars Lundqvist

Lars Lundqvist

  • Senior Advisor
  • Golfspelare som gillar att resa
  • Uppskattar goda viner
0911-23 22 44, 070-511 00 48 lars.lundqvist@resultatrevision.se