Vill du precis som oss, slippa alla papper och hitta effektivare hantering av din redovisning?

Digitala tjänster

Vill du precis som oss, slippa alla papper och hitta effektivare hantering av din redovisning? Den pågående digitaliseringen ger nya möjliga arbetssätt för företagaren och möjliggör en effektivisering av ekonomiadministrationen. De digitala verktygen möjliggör att information finns tillgänglig dygnet runt oavsett vart du som företagare befinner dig. Allt som krävs är en dator, surfplatta eller mobil.

 

Vi berättar gärna mer om de digitala verktyg som finns och hur ditt företag enkelt kommer igång. Tillsammans skräddarsyr vi ert upplägg efter era behov. Var med på digitaliseringsresan och dela den tillsammans med oss på Resultat.

Margareta Karlsson

  • Auktoriserad redovisningskonsult
  • Vår effektiva ´högsäsongs' pensionär
  • Lojal fotbollsentusiast
070-3018009 margareta.karlsson@resultatrevision.se
Margareta Karlsson

Sofia Häggbom

  • Redovisningskonsult
  • Kontorets hobbyodlare
073-0403484 sofia.haggbom@resultatrevision.se
Sofia Häggbom

Lina Bergman

  • Redovisningskonsult
  • Arbetsplatsens kreativa själ
070-6440073 lina.bergman@resultatrevision.se
Lina Bergman

Linda Kamlund

  • Redovisningskonsult
  • Olivälskande tvillingmamma som gillar att resa och har många bollar i luften
070-2154641 linda.kamlund@resultatrevision.se
Linda Kamlund

Boo Ceder

  • Senior advisor
  • Rutinerad stavgångare
  • Kombinerar gärna Champions League och falukorv
070-630 60 05 boo.ceder@resultatrevision.se
Boo Ceder

Gunilla Segerstedt

  • Godkänd revisor
  • Kontorets mest strukturerade
  • Har en fäbless för styrdans och Gerhard Butler
070-570 90 02 gunilla.segerstedt@resultatrevision.se
Gunilla Segerstedt

Daniel Olofsson

  • Auktoriserad revisor, Kontorschef
  • Västerbottning och f.d hockeyspelare
  • Hjärtat klappar för Piteå hockey
070-697 52 85 daniel.olofsson@resultatrevision.se
Daniel Olofsson

Emma Linneruth

  • Auktoriserad revisor, Marknadsansvarig
  • Kontorets träningsguru
  • En fena på matlagning, helst italienskt
070-369 12 96 emma.linneruth@resultatrevision.se
Emma Linneruth

Björn Lindblom

  • Redovisningskonsult
  • Äger matchställ från alla Piteås fotbollsklubbar
  • Har erfarenhet av hundtricket
073-026 06 65 bjorn.lindblom@resultatrevision.se
Björn Lindblom

Jenny Nilsson

  • Auktoriserad redovisningskonsult
  • Drömmer detaljerade drömmar
  • Tackar aldrig nej till bubbel
070-343 88 38 jenny.nilsson@resultatrevision.se
Jenny Nilsson

Daniel Svensson

  • Auktoriserad redovisningskonsult
  • Hockeymålis från Örebro
  • Brinner för digitalisering
070-497 21 74 daniel.svensson@resultatrevision.se
Daniel Svensson

Camilla Blombäck

  • Auktoriserad redovisningskonsult
  • Vintercampande utförsåkare
  • Kan konsten att njuta av god mat
0911-23 22 42, 070-258 57 85 camilla.blomback@resultatrevision.se
Camilla Blombäck

Hasse Wikström

  • Kamrér
  • Lyssnar gärna på Maratonpodden
  • Sveriges mest analoga kamrér
070-2825457 hasse@ohmy.co
Hasse Wikström

Sanna Magnusson

  • Redovisningskonsult
  • Kontorets padelproffs
076-8044564 sanna.magnusson@resultatrevision.se
Sanna Magnusson

Läs mer om våra tjänster