Resultat / Redovisning

Vi fixar din redovisning så att du kan ägna dig åt ditt företag.

Löpande redovisning

En stor del av att driva företag handlar om att bokföra företagets kostnader och intäkter. Har du en stor, komplex och omfattande verksamhet kan arbetet vara tidskrävande. Det är tid som du oftast inte har när du allra helst vill ägna dig åt företaget utveckling. Därför finns vi – för att ta hand om allt pappersarbete.

Redovisningen bidrar till en överblick av hur det går för företaget och kan ligga till grund för att fatta viktiga beslut. Vi hjälper dig att ta fram periodiska sammanställningar som gör det enkelt att jämföra årets resultat med tidigare år. Du kan överlåta hela den löpande bokföringen till oss, eller så sköter du en del av det själv. Du väljer själv vilken lösning som passar dig och ditt företag bäst.

Boo Ceder

  • Godkänd revisor
  • Rutinerad stavgångare
  • Kombinerar gärna Champions League och falukorv
070-630 60 05 boo.ceder@resultatrevision.se
Boo Ceder

Gunilla Segerstedt

  • Godkänd revisor
  • Kontorets mest strukturerade
  • Har en fäbless för styrdans och Gerhard Butler
070-570 90 02 gunilla.segerstedt@resultatrevision.se
Gunilla Segerstedt

Daniel Olofsson

  • Auktoriserad revisor
  • Västerbottning och f.d hockeyspelare
  • Hjärtat klappar för Piteå hockey
070-697 52 85 daniel.olofsson@resultatrevision.se
Daniel Olofsson

Emma Linneruth

  • Auktoriserad revisor
  • Kontorets träningsguru
  • En fena på matlagning, helst italienskt
070-369 12 96 emma.linneruth@resultatrevision.se
Emma Linneruth

Björn Lindblom

  • Redovisningskonsult
  • Äger matchställ från alla Piteås fotbollsklubbar
  • Har erfarenhet av hundtricket
073-026 06 65 bjorn.lindblom@resultatrevision.se
Björn Lindblom

Jenny Nilsson

  • Auktoriserad redovisningskonsult
  • Drömmer detaljerade drömmar
  • Tackar aldrig nej till bubbel
070-343 88 38 jenny.nilsson@resultatrevision.se
Jenny Nilsson

Daniel Svensson

  • Auktoriserad redovisningskonsult
  • Hockeymålis från Örebro
  • Brinner för digitalisering
070-390 63 60 daniel.svensson@resultatrevision.se
Daniel Svensson

Camilla Blombäck

  • Auktoriserad redovisningskonsult
  • Vintercampande utförsåkare
  • Kan konsten att njuta av god mat
0911-23 22 42, 070-258 57 85 camilla.blomback@resultatrevision.se
Camilla Blombäck

Charlotte Ceder Öhlund

  • Redovisningskonsult
  • Värderar tid med familjen högt och tankar energi i löpningen
070-580 64 69 charlotte.ceder-ohlund@resultatrevision.se
Charlotte Ceder Öhlund

Hasse Wikström

  • Kamrér
  • Lyssnar gärna på Maratonpodden
  • Sveriges mest analoga kamrér
070-2825457 hasse@ohmy.co
Hasse Wikström

Sanna Magnusson

  • Redovisningskonsult
  • Kontorets padelproffs
076-8044564 sanna.magnusson@resultatrevision.se
Sanna Magnusson

Sofia Åkerlund

  • Redovisningskonsult
  • Husvagnsrenoverande Pitholmare
070-289 52 71 sofia.akerlund@resultatrevision.se
Sofia Åkerlund

Lars Lundqvist

  • Senior Advisor
  • Golfspelare som gillar att resa
  • Uppskattar goda viner
0911-23 22 44, 070-511 00 48 lars.lundqvist@resultatrevision.se
Lars Lundqvist

Läs mer om våra tjänster