Resultat / Fakturering

Vi kan vara hela din ekonomiavdelning.

Fakturering

Har du en stor verksamhet där du fakturerar många kunder ofta och kanske dessutom i andra länder kan faktureringsarbetet vara omfattande. Då kan det vara skönt att veta att vi hjälper dig. Vi kan ta hand om all din fakturering, eller hjälpa dig att komma igång med program som underlättar ditt företagande.

Charlotte Ceder Öhlund

  • Redovisningskonsult
  • Värderar tid med familjen högt och tankar energi i löpningen
070-580 64 69 charlotte.ceder-ohlund@resultatrevision.se
Charlotte Ceder Öhlund

Camilla Blombäck

  • Auktoriserad redovisningskonsult
  • Vintercampande utförsåkare
  • Kan konsten att njuta av god mat
0911-23 22 42, 070-258 57 85 camilla.blomback@resultatrevision.se
Camilla Blombäck

Daniel Svensson

  • Auktoriserad redovisningskonsult
  • Hockeymålis från Örebro
  • Brinner för digitalisering
070-390 63 60 daniel.svensson@resultatrevision.se
Daniel Svensson

Jenny Nilsson

  • Auktoriserad redovisningskonsult
  • Drömmer detaljerade drömmar
  • Tackar aldrig nej till bubbel
070-343 88 38 jenny.nilsson@resultatrevision.se
Jenny Nilsson

Björn Lindblom

  • Redovisningskonsult
  • Äger matchställ från alla Piteås fotbollsklubbar
  • Har erfarenhet av hundtricket
073-026 06 65 bjorn.lindblom@resultatrevision.se
Björn Lindblom

Emma Linneruth

  • Redovisningskonsult
  • Kontorets träningsguru
  • En fena på matlagning, helst italienskt
070-369 12 96 emma.linneruth@resultatrevision.se
Emma Linneruth

Daniel Olofsson

  • Auktoriserad revisor
  • Västerbottning och f.d hockeyspelare
  • Hjärtat klappar för Piteå hockey
070-697 52 85 daniel.olofsson@resultatrevision.se
Daniel Olofsson

Gunilla Segerstedt

  • Godkänd revisor
  • Kontorets mest strukturerade
  • Har en fäbless för styrdans och Gerhard Butler
070-570 90 02 gunilla.segerstedt@resultatrevision.se
Gunilla Segerstedt

Lars Lundqvist

  • Senior Advisor
  • Golfspelare som gillar att resa
  • Uppskattar goda viner
0911-23 22 44, 070-511 00 48 lars.lundqvist@resultatrevision.se
Lars Lundqvist

Boo Ceder

  • Godkänd revisor
  • Rutinerad stavgångare
  • Kombinerar gärna Champions League och falukorv
070-630 60 05 boo.ceder@resultatrevision.se
Boo Ceder

Läs mer om våra tjänster